Yleiskatsaus
määrittely
H322VL01 V2

H322VL01 V2 Perustiedot
| paneeli Malli | H322VL01 V2 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.2 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| H322VL01 V2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -40 ~ 85 °C |
| Säilytyslämpötila | -55 ~ 125 °C |
H322VL01 V2 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 480(RGB)×800 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 289 PPI |
| Kuvasuhde | 3:5 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.02925×0.08775 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.08775×0.08775 mm (H×V) |
| Pinta | Without Polarizer |
| Aktiivinen alue | 42.12×70.2 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 46.12×78.55 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.5 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
H322VL01 V2 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | VA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 73% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 20/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 3.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
H322VL01 V2 Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Built-in NT35582 |
|---|
H322VL01 V2 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
H322VL01 V2 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MDDI/RGB |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 2.6/2.85V (Typ.)(IOVDD/AVDD) |
| Paneelin virrankulutus | 65.0/75.0mW (Typ./Max.) |
